prince computer picture

فروشگاه محصولات متنوع پرنس کامپیوتر

ارائه اطلاعات مستمر، افزایش قدرت انتخاب، گزینش و پشتیبانی و خدمات پس از فروش مناسب، ما را در به وجود آوردن حس خوب خرید نزد مشتریان خود سربلند گردانیده است

searching

طرح اولیه فروشگاه

طرح اولیه سایت فروشگاه پرنس کامپیوتر، با هدف تسهیل روند شناسایی نیازهای مشتریان قطعات جانبی لپ تاپ و پاسخ گویی به این نیاز ها مطرح گردید. به مرور، در طول زمان حدودیِ یک سال، با شناسایی نقاط قوت و ضعف سامانه های فروش اینترنتی موجود و بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از کارشناسان، فعالان و مشتریان بخش خدمات الکترونیک در سطح بازار کامپیوتر، این طرح پرورش یافته و سرانجام به یک موتور جستجوی اطلاعات تخصصی در رابطه با قطعات جانبی لپ تاپ که موضوع اصلی فعالیتهای مجموعه پرنس کامپیوتر می باشد، تبدیل گردید. در حال حاضر، این سایت براساس استانداردها، فن آوری ها و ابزارهای روز دنیا در حوزه توسعه نرم افزارهای مبتنی بر وب، تولید گردیده است.

features

ویژگی های فروشگاه

از ویژگیهای بارز این سایت:

  • دسترسی یکجا به اطلاعات جامع تجهیزات الکترونیکی
  • سهولت در جستجوی اطلاعات
  • کاوش سریع بر اساس ارتباطات منطقی بین کالاها
  • ساختار گرافیکی واکنشگرا

به جرات میتوان اظهار داشت که این سایت، جزء دسته معدودی از سایتهای خدمات الکترونیکی در سطح ایران است که در کلیه دستگاه های کامپیوتری معمول با اندازه های متفاوت صفحه نمایش، قابل مشاهده می باشد.

partner

شناسایی همکاران

پرنس کامپیوتر، در راستای ارائه بهتر خدمات به عمده فروشان، توزیع کنندگان، نمایندگان و در مجموع، همکاران، اقدام به ایجاد سازوکاری جهت شناسایی این عزیزان در قالب فرم درخواست همکاری نموده است. مدیریت واحد فروش مجموعه پرنس کامپیوتر، به مشتریان همکار این اطمینان را میدهد که، در اسرع وقت، با این عزیزان تماس گرفته خواهد شد و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی جهت تشکیل پرونده همکاری امکان مشاهده قیمتهای عمده، برای حساب کاربری این عزیزان فعال گردد. لذا درصورت عدم عضویت ابتدا در سایت پرنس ثبت نام کنید و سپس از طریق لینک فرم همکاران خود را معرفی نمایید.

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دات نت نیوک فارسی